Levné mobilní telefony

Zatímco pro některé byl výkonný mobil ještě před dvaceti lety nedosažitelným snem, nyní mohou mít chytré telefony dokonce i uprchlíci ze Sýrie. Dnes nemusíte čekat, až na mobil ušetříte, protože se prodávají i velmi levné mobilní telefony, které si ale jinak s ničím nezavdají ve své výkonnosti a odolnosti. I když je tedy najdete v kategoriích s nízkou cenou, nemějte obavu, že byste si kupovali nějaký šunt, který se po dvou dvouhodinových rozhovorech s maminkou rozpadl. Nyní už totiž neplatí, že čím dražší, tím lepší, hodně je to totiž o tom, co potřebujete konkrétně zrovna vy.

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 22 hlasy, průměrně 4.7 z 5

Zatímco někdo by bez připojení na wi-fi, bluetoothu, facebooku, perfektního fotoaparátu, aplikací a her nevydržel ani jeden den, jiným postačí, když telefon umí opravdu telefonovat a psát zprávy, maximálním bonusem je pro ně budík, který lze posouvat po pěti minutách a lze u něho nastavit jakoukoliv melodii. Je jedno, do které z těchto kategorií patříte, či preferujete zlatou střední cestu, i levné telefony vám mohou splnit vaše sny a naplnit vaše požadavky a to za ceny, které potěší vaši peněženku i bankovní účet.

Levné mobily od známých značek

Když si pořizujete levný mobilní telefon, nemusíte se bát, že by ho sestrojil nějaký Láďa u sebe v garáži a nyní na tom chtěl trhnout, protože mu slepice zrovna nenesou. I celosvětově uznávané značky prodávají kvalitní levné mobily, u kterých někdy ani nelze poznat, že nestály celý jeden měsíční plat. Přestaňte se tedy strachovat, že by se vám kolegové pro váš levný mobil vysmáli. S funkcemi a aplikacemi, které dnešní levné mobily umí, s nimi totiž naprosto v pohodě udržíte krok a vlastně v některých případech jejich drahé mobily určitě i předčíte.

Zkuste se poohlédnout po levném mobilu například od společnosti Samsung, Sony, Nokia, LG, Acer a další. U nich najdete zaručenou kvalitu, výkonnost a odolnost a to za nízké ceny. Není potřeba kupovat žádné drahé zařízení, které byste ani neuměli ovládat a měli ho jenom pro ten pocit, že váš mobil stál jako dovolená do Chorvatska. Místo toho raději doopravdy jeďte k moři a ušetřené peníze investujte do levného mobilního telefonu, se kterým budete umět i čarovat. Nebo alespoň rozhodně víc, než jenom mačkat zelené a červené sluchátko.

Raději mačkáte nebo hladíte?

Když si chcete koupit levný mobilní telefon, první, co si musíte rozhodnout je, jestli bude mít tlačítka či bude dotykový. I když se na první pohled do online obchodů a katalogů společností zdá, že tlačítkové telefony jsou vyhynulým druhem, ještě tomu tak úplně není. Pokud pro vás představuje dotykový telefon spíše trest, než odměnu, určitě si vyberte tlačítkový levný mobil, který i tak může mít spoustu vymožeností, stejně jako mobil dotykový. Mezi jejich největší přednosti patří mnohem delší pohotovostní výdrž, která může být i kolem 30 dní. Snadno se pak můžete vydat na čtrnáct dní pod stan, aniž by se vaše matka musela děsit, že se vám nemůže dovolat. Zároveň takové telefony podporují i duální sim, bluetooth, ale třeba i přístup na internet, Facebook, Messenger, Twitter a další.

Na druhou stranu, pokud raději hladíte a chcete zapadnout mezi ostatní, zvolte si dotykový telefon. Mezi levné mobilní telefony patří také i některé smartphony, které mají operační systémy a povolují tedy mnoho funkcí a aplikací. Za nový mobil nemusíte dávat spoustu peněz, pokud chcete, aby byl chytrý, zkuste nejdříve levné mobily, ve kterých i tak určitě najdete to, co hledáte. Kvalitní, elegantní, poslušný, snadno ovladatelný a bez nepotřebných aplikací, tak přesně takový může být i váš levný mobilní telefon, za který nemusíte dávat moc, aby vás dovedl potěšit a spolupracovat.

TOPlist
TOPlist