zavřít

Najděte osobního trenéra ve vašem městě, vyhledejte posilovnu a začněte cvičit! Poskytujeme tréninkové plány, jídelníčky a další!

Na tomto webovém katalogu módy pro vás roztřizujeme jednotlivé produkty do kategorií tak, abyste si mohli vklidu vybrat například z šatů, dámských bund či jiné módy.

Katalog pravidelně aktualizujeme a doplňujeme nové funkce a vychytávky pro váš ještě lepší nákup.

V tomto lehce erotickém magazínu/katalogu produktů můžete narazit na hodnocení a doporučení uživatelů ohledně erotických výrobků. Můžete zde nalézt např. sekce pro muže: "umělá vagína", nebo pro ženy: "vibrátor".

Pokud hledáte ubytování po České republice, rozhodně nesmíte minout náš portál, kde můžete najít jak seznam hotelů, tak i místa, kam se můžete v daných městěch podívat. Popřemýšlejte například o výletu do a následném ubytování v Brně, Olomouci nebo Mikulově.

Nejlepší mobilní telefony Nokia

Specifikace

RAM
256 MB
 
2048 MB
2048 MB
2048 MB
1024 MB
2048 MB
Počet jader procesoru
Frekvence procesoru
0.68 GHz
1.4 GHz
1.3 GHz
1.4 GHz
2.2 GHz
1.2 GHz
1.3 GHz
Operační systém
Symbian 
Android 
Android 
Android 
Windows Phone 
Windows Phone 
Android 
Rozlišení displeje
640 x 360 
1920 x 1080 
1280 x 720 
 
1920 x 1080 
1280 x 720 
1280 x 720 
Velikost displeje
3.5 "
5.5 "
5 "
5.2 "
5 "
5 "
5 "
Rozlišení fotoaparátu
12 
16 
13 
20 
10 
Vestavěný blesk
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
Typ baterie
Li-Ion 
 
vestavěná 
vestavěná 
Li-Ion 
 
vestavěná 
Kapacita baterie
1200 mAh
 
2650 mAh
3000 mAh
2420 mAh
2200 mAh
2650 mAh
Pohotovostní doba
390 hod
 
 
 
432 hod
528 hod
 
Doba hovoru
720 min
 
 
 
690 min
888 min
 
Dual SIM
ne 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
GPS
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
LTE
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
EDGE
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
ano 
ne 
NFC
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
WiFi
ano 
ne 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Dual SIM
ne 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ne 
Hmotnost
135 g
169 g
 
 
167 g
150 g
 

Když si potřebujete pořídit nový telefon a nechcete riskovat, že na to, abyste se vyznali v menu, budete potřebovat gps nebo že váš mobil bude většinu svého života odkázaný na kapačku připojenou do zásuvky, vsaďte na klasického „držáka“ Nokii. Finská firma Nokia byla založená už v roce 1865, takže se dá říct, že její výrobky jsou opravdu léty prověřené. Navíc její odolnost, výdrž a kvalita se podepsaly na nejednom vtipném internetovém obrázku, kdy jedny z prvních mobilních Nokií jsou přirovnávané ke Thorovu kladivu.

mobilni telefony nokiaDnešní design této firmy je samozřejmě mnohem lepší a kromě osvědčených tlačítkových telefonů nabízí také smartphony a jiné nabušené modely. U Nokie si zvládne vybrat opravdu každý, mezi mobily v kategorii Nokia totiž najdete všechno od véček a šoupaček až po chytré telefony s velkým displejem a mořem aplikací, nezbytných pro vaše každodenní fungování. Než se ale pustíte do hledání, je důležité si rozmyslet, co všechno od svého telefonu Nokie očekáváte.

Delší výdrž, jednoduché a jasné menu

Pro ty, co telefon využívají opravdu jen na telefonování, organizování, psaní zpráv, budíček a podobné základní aplikace, popřípadě si sem tam udělají nějakou fotku, na jejíž kvalitě příliš nesejde, jsou vhodné i klasické modely telefonů Nokia. Jejich největší předností je velká výdrž baterie a samozřejmě praktičnost s jasným tříděním a menu. I takové kousky ovšem mohou umět sjíždět internetové vlny na prkně a vykouzlit vhodné selfie či fotky na Instagram. Tyto telefony Nokia jsou pro nenáročné uživatele, popřípadě začínající lidi starší generace. Do takovéto kategorie patří i zmíněné retro véčko nebo šoupací telefon, najdete tu ale i dotykové telefony.

Dokonalé fotky, stále online

I pro ty, co od svého mobilního telefonu očekávají čtyřiadvacetihodinovou pohotovost na nejrůznějších sociálních sítích, perfektní fotoaparát, rychlý internet, mnoho aplikací a her, má Nokia ty pravé kousky. Pro takové náročnější mobilní uživatele, kteří jsou se svým telefonem spojení pupeční šňůrou, jsou dobrou volbou chytré telefony Nokia, které zvládnou i ty nejnáročnější pracovní příkazy. Vsaďte tedy na jistotu a kvalitní telefony od společnosti Nokia, se kterými váš život bude jednodušší.

TOPlist
TOPlist